O KANCELARII

Założycielem i właścicielem Kancelarii jest radca prawny Marta Dańkowska, wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu. Kancelaria została stworzona z myślą zapewnienia kompleksowej i profesjonalnej obsługi prawnej.

Oferta Kancelarii skierowana jest zarówno do podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych. W swojej działalności dokładamy wszelkich starań aby świadczyć usługi prawne na najwyższym poziomie, zgodnie z wiedzą i sztuką prawniczą, dbając o rzetelność udzielanych informacji oraz zgodność podejmowanych działań z obowiązującymi zasadami etyki zawodowej.

Każdy Klient może liczyć na indywidualne podejście do powierzanej sprawy oraz zrozumienie jego potrzeb i celów biznesowych, mające na celu wypracowanie najkorzystniejszego rozwiązania i zapewnienie maksymalnej satysfakcji klienta. Działamy szybko i konsekwentnie, dokładnie informując klientów o przebiegu spraw oraz proponowanych rozwiązaniach prawnych.

Doświadczenie zdobyte w innych kancelariach oraz firmach, a także nieustannie pogłębiana wiedza z różnych dziedzin prawa, gwarantuje w pełni profesjonalne podejście do sprawy i skuteczność rozwiązań.

Współpracujemy z doświadczonymi adwokatami, radcami prawnymi, rzeczoznawcami, biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi oraz notariuszami, dzięki czemu oferta naszej Kancelarii zapewnia kompleksowe rozwiązania również skomplikowanych problemów prawnych.

Zapraszamy do kontaktu.